Sale!

Подлога за моторна пила Iskra IE-BC55

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 1,299.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Димензии-180 x 400 mm
Лента од полиестер за врзување
Изработена од траен полиетилен
Прикладна за транспорт во кола, камион или на мотор