Sale!

Правосмукалка за суво и мокро чистење 2000W ST VCWD-2000RNE

2,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 • Инокс
 • 2000W
 • Сад со вреќичка со капацитет од 15л
 • Специјлана дувачка функција
 • Повеќестепен HEPA филтрациски систем

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST VCWD-2000RNE

31933