Sale!

Правосмукалка со канистер 2400W ST VCC-2400BTS

2,799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 • 2400W моќност на моторот
 • Сина боја
 • 1.5л капацитет на канистерот
 • ХЕПА филтер
 • Контрола на брзината
 • 2 вклучени четки за чистење
 • 5м должина на кабел
 • Автоматско вовлекување на кабелот

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST VCC-2400BTS

67741