Sale!

Правосмукалка со канистер 2400w ST VCC-4400HWT

2,470.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• 2400W моќност на моторот
• Црно- црвена боја
• 1.5л капацитет на канистерот
• ХЕПА филтер
• излезен филтер
• Телескопска цевка
• 2 вклучени четки за чистење
• 3м должина на кабел
• автоматско вовлекување на кабелот

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST VCC-4400HWT

31947