Правосмукалка со канистер 2700w ST VCC-4700SRT

3,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • 2700W моќност на моторот
 • Црвена боја
 • 1.5л капацитет на канистерот
 • ХЕПА филтер
 • Излезен филтер
 • Контрола на брзината
 • Телескопска цевка
 • 2 вклучени четки за чистење
 • 4.5м должина на кабел
 • Автоматско вовлекување на кабелот

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST VCC-4700SRT

71809