Правосмукалка со канистер 2800w ST VCC-8800HWT

4,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

2800W моќност на моторот
 Сиво – црвена боја
 4л капацитет на канистерот
 ХЕПА филтер
 излезен филтер
 Контрола на брзината
 Телескопска цевка
 2 вклучени четки за чистење
 5м должина на кабел
 автоматско вовлекување на кабело

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST VCC-8800HWT

31963