Правосмукалка со канистер BOSCH BGC05AAA2

8,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 Црвена боја
 AAA
 700W HiSpin motor = 2400W Standard motor
 PureAir hygienicА филтер
 1.5 литри капацитет на садот
 Тивка – со само 78 децибели
 eлектронска регулација на моќноста
 Енергетска класа А
 9м радиус на движење

Гаранција: 2 години.

Бренд: BOSCH
Модел: BGC05AAA2

71937