Sale!

Правосмукалка со канистер BOSCH BGS05A220

7,040.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 Правосмукалка со канистер според директиви на ЕУ
 Сина боја
 AAA
 700W HiSpin motor = 2400W Standard motor
 HEPA 10 филтер
 1.5 литри капацитет на садот
 Тивка – со само 78 децибели
 eлектронска регулација на моќноста
 Енергетска класа А
 9м радиус на движење

Гаранција: 2 години.

Бренд: BOSCH
Модел: BGS05A220

71938