Правосмукалка со трајна платнена кеса 1600W ST VC-1600HWT

3,399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 1600W моќност на моторот
 Сина боја
 Трајна платнена кеса
 1.5л капацитет на трајната кеса
 Пластични цевки
 четка за под
 3м должина на кабел
 автоматско вовлекување на кабелот

Гаранција: 2 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST VC-1600HWT

73564