Правосмукалка со циклон филтер 2600w ST VC-2600SRT CYCLОNE

3,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 • 2600W моќност на моторот
 • Црвена боја
 • Трајна платнена кеса
 • 2.5л капацитет на трајната кеса
 • ХЕПА филтер
 • Контрола на брзината
 • Телескопска цевка
 • Специјална вградена кутија за чување на аксесоарите и четките
 • 2 вклучени четки за чистење
 • 5м должина на кабел
 • автоматско вовлекување на кабелот

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST VC-2600SRT