Правосмукалка BOSCH BGL3B110, GL-30 серија

6,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Произведена во Германија
 Сина боја
 Нов иновативен HiSpin мотор со аеродинамични сечила и перфектно калибриан проток на воздух за екстремно јако собирање прав   со многу мала потрошувачка на ел.енергија
 750W HiSpin motor = 2200W Standard motor
 PureAir Hygiene Филтер за чист излезен возух
 Специјална Power protect TYP G All врекичка за подобрени перформанси на самата правосмукалка
 4л капацитет на кесата
 Варијабилна моќ на вшмукување
 Телескопска цевка
 Ергономска рачка
 Автоматско собирање на кабелот
 4 тркалца за движење
 5м должина на кабел
 10м радиус на движење
 Бучност 79дб
 750W

Гаранција: 2 години.

Бренд: BOSCH
Модел: BGL3B110, GL-30 серија

68365