Правосмукалка BOSCH BSGL3MULT2, GL-30 серија

6,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Произведена во Германија
 голема моќност 2200W
 Боја Сина
 собирање на прашина во вреќичка
 капацитет 4л
 индикатор за полна вреќичка
 електронска контрола на јачината
 телескопска метална цевка
 микрофилтер
 радиус на движење 10м

Гаранција: 2 години.

Бренд: BOSCH
Модел: BSGL3MULT2, GL-30 серија

72399