Правосмукалка Philips FC9334/09

12,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 Правосмукалка
 Боја Зелена
 според директиви на ЕУ
 Моќност на моторот 650 W заменува 2100W
 ниво на бучност 79db
 Собирање на прашина без кеса во сад
 Капацитет на садот за прашина 1

 Motor filter: EPA 10 washable filter
 Телескопска цевка
 Радиус на користење 9м
 Должина на кабел 6м
 Додатоци: TriActive Четка
 Мала четка
 Енергетска класа A

Гаранција: 2 години.

Бренд: Philips
Модел: FC9334/09

71563