Sale!

Правосмукалка Philips FC9573/01

Original price was: 14,999.00 ден.Current price is: 13,199.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Боја Црно сина
 Моќност на моторот 1900 W
 Вшмукувачка моќ 410 W
 регулација на моќност
 ниво на бучност 72-82db
 Собирање на прашина без кеса во сад
 Ultra-Hygiene филтер
 Капацитет на садот за прашина 1

 Телескопска цевка
 Радиус на користење 9м
 Должина на кабел 6м
 Додатоци: TriActive Четка
 Мала четка
 Четка за мебел
 Turbo brush за влакна од миленичиња

Гаранција: 2 години.

Бренд: Philips
Модел: FC9573/01

72476