Sale!

Правосмукалка Philips XB2022 / 01 77024

8,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Боја Сина
 Моќност на моторот 1800 W
 Вшмукувачка моќ 360 W
 PowerCyclone 4 Technology
 ниво на бучност 77db
 Собирање на прашина без кеса во сад
 Капацитет на садот за прашина 1.3л
 Super Clean Air filter system
 Телескопска цевка
 Радиус на користење 8.8м
 Должина на кабел 6м
 повеќенаменска четка
 Мала четка
 82 dB
 заменски филтер XV1220

Гаранција: 2 години.