Правосмукалка Rowenta RO3798EA

7,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Боја Црвена
 според директиви на ЕУ
 A/A/C/A класа
 Моќност на моторот 750 W
 ниво на бучност 79db
 Собирање на прашина без кеса во сад
 Капацитет на садот за прашина 1.5л
 Филтер на издув ХЕПА
 Телескопска цевка
 Радиус на користење 8.8м
 Должина на кабел 6.2м
 Класична четка со две позиции
 мини четка

Гаранција: 2 години.

Бренд: Rowenta
Модел: RO3798EA

71371