Правосмукалка Rowenta RO3927EA

5,880.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 Боја Бела
 Моќност 750W
 A/A/A класа
 Тивка со само 75db
 Хартиена Торбичка Hygene+
 Капацитет 3л
 Филтер на издув ХЕПА
 Класична четка со две позиции
 мини четка
 четка за паркет
 метална телескопска рачка
 Должина на кабел 8.8м

Гаранција: 2 години.

Бренд: Rowenta
Модел: RO3927EA

71364