Правосмукалка SAMSUNG VC07M3130V1/GE

7,970.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Црвена боја
 Моќност на моторот 700 W
 Вмукувачка моќ 190 W
 ниво на бучност 80db
 Собирање на прашина без кеса во сад со дупла комора
 Капацитет на садот за прашина 1.5л
 Класа на енергетска ефикасност A
 Класа на перформанси при чистење на тврди подови A
 INOX Телескопска цевка
 Четка 2-Step (NB-930)
 Дополнителна четка за паркет
 додатоци за ќошина и пајажина
 Автоматско повлекување на кабелот
 Радиус на движење 9м

Гаранција: 1 година.

Бренд: SAMSUNG
Модел: VC07M3130V1/GE

72931