Правосмукалка Xiaomi Deerma Vacuum Cleaner

8,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 WET&DRY
 Бела боја
 Моќност: 1200 W
 За влажно и суво чистење
 Пластичен сад 6Л
 Тип на цевка: Лесна за составување
 Моќ на всисување 18000Ра
 вклучување со нога
 можност за дување што е погодно за сушење на подот или миленичиња
 кабел 5м
 4 тркалца

Гаранција: 1 година.

12378