Sale!

Практичен душек за во автомобил

1,399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 • Лесен за употреба за сите автомобили, спортски автомобили и комбиња
 • Можете да го користите и како душек надвор од автомобилот
 • Удобен и мек за да седнете на него
 • Погоден за патување, кампување, активности на отворено, одмор во автомобил и сл.
 • Лесен за одржување

Спецификации на производот:

 • Димензии: 135 x 86 x 10 cm
 • Електрична пумпа
 • Средно перниче
 • Две перници
 • Лепенка со лепак