Преносен клима уред за ладење и греење ST PACH-O12CHTW

23,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Портабл клима уред ПИНГВИН за ладење и греење
 12000BTU ладење
 1000BTU греење
 Бела боја
 Одвлажнување 28.8л на ден
 ЛEД Дисплеј
 Ладење
 Sleep mode
 Самоиспарувачки систем
 EER Ладење 2.63 W/W
 COP Ладење 2.5
 Циркулација на воздух 400 м3 на час
 Тајмер 24 часа
 Самодијагностика
 Вградени Тркалца за лесно преместување
 Индикатор за полн резервоар со вода
 Бучност 54дб
 Далечински управувач
 R290/R410 Гас
 А енергетска класа
 Димензии 420x722x360 мм
 Тежина 29кг
 Погодна за соби од 18 до 25м2

Гаранција: 2 години.

73324