Sale!

Преносен клима уред за ладење и греење ST PACH-O09CHTW

Original price was: 23,999.00 ден.Current price is: 20,999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Портабл клима уред ПИНГВИН за ладење и греење
 9000BTU ладење
 7600BTU греење
 Бела боја
 Одвлажнување 24л на ден
 ЛEД Дисплеј
 Ладење
 Sleep mode
 Самоиспарувачки систем
 EER Ладење 2.63 W/W
 COP Ладење 2.5
 Циркулација на воздух 360 м3 на час
 Тајмер 24 часа
 Самодијагностика
 Вградени Тркалца за лесно преместување
 Индикатор за полн резервоар со вода
 Бучност 54дб
 Далечински управувач
 R290/R410 Гас
 А енергетска класа
 Димензии 353x698x338 мм
 Тежина 22кг
 Погодна за соби од 12 до 18м2

Гаранција: 2 години.

73322