Преносен клима уред за ладење Пингвин ST PAC-J09W

15,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Преносен клима уред ПИНГВИН 9000BTU

 • Бела боја
 • Одвлажнување 24л. на ден
 • LCD дисплеј
 • Ладење
 • Тајмер
 • Sleep mode
 • Самоиспарувачки систем
 • EER Ладење 2.63 W/W
 • COP Ладење 2.61
 • Циркулација на воздух 380 м3 на час
 • Тајмер 24 часа
 • Самодијагностика
 • Вградени Тркалца за лесно преместување
 • Бучавост 54dB
 • Далечински управувач
 • R410 еколошки гас
 • А енергетска класа
 • Димензии 350x756x350
 • Тежина 27кг
 • Погодна за соби од 18 до 25м2

Гаранција: 2 години.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST PAC-J09W