Принцеза на ховерборд

450.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 

Принцеза на ховерборд кој се движи самиот, ни има опција да стои во место. Од страните има ЛЕД сијалички.

• играчката користи 3х 1.5V AA батерии, кои не се вклучени во пакувањето.

• димензии на играчката: 23 cm

• димензии на кутијата: 16 х 15.5 х 11 cm

Шифра: 29737