Проточен бојлер со туш ELDOM 6kW

4,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 • економичен проточен бојлер за бања со туш
 • димензии: 180 х 250 х 100 mm
 • работи на монофазна струја 220/230V
 • 2 греачи (3,5kW и 2,5kW)
 • ЕУ производ со докажан квалитет и безбедност
 • топла вода за неколку секунди до 55 степени
 • до 4 литри топла вода во 1 минута
 • притисок на вода над 1 бари
 • не таложи бигор со гаранција
 • систем на вградна заштита
 • се монтира на довод на вода во бања и туш кабина
 • заштедува струја, време, пари, вода, простор
 • докажан квалитет
 • 1 година гаранција со комплетен сервис