Професионален компресор распрскувач за бојадисување

1,299.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Можете да го користите за бојадисување на внатрешни и надворешни површини.
Лесно ќе бојадисувате ѕид од цигли, камен, ограда, клупи, метална ограда и се друго што ќе помислите.
Лесно ќе ги бојадисувате и ѕидовите во домот.

 1. Voltage: 220V
 2. Work Air pressure: 2-5PSI(15kPa)
 3. 15m²/10min
 4. Motor speed: 32000rpm
 5. Power consumption:650w
 6. Paint tank:800ml
 7. Fluid nozzle:2.0mm
 8. Hose length:1.5m