Sale!

Професионален фен 2300w + 4 додатоци

599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Спецификација:

 • Моќност: 2300w
 • Издув со чешел
 • Издув за фенирање
 • Четка
 • Чешел

Гаранција: 15 дена по испорака.

Бренд: Sonar