Sale!

Професионална бензинска моторна пила Iskra ERO IE-GC580

12,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079 и 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава до врата:
– за сите градови и села

Description

Карактеристики:

 • Зафатнина на моторот – 58 cm3
 • Номинална излезна моќност: 2.15 kW
 • Тип на мотор: двотактен
 • Воздушно ладење на моторот
 • Вртежи во минута при слободен тек: 3.000-10.500мин-1
 • Резервоар за гориво – 550 ml
 • Резервоар за моторно масло – 260 ml
 • Должина на меч – 457 mm
 • Погонски чекор: 8.255 mm (.325″)
 • Тежина – 5,5 kg

2 година гаранција