Sale!

Професионална бензинска моторна пила Iskra ERO IE-GC370

Original price was: 10,999.00 ден.Current price is: 9,999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079 и 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава до врата:
– за сите градови и села

Description

Карактеристики:

 • Зафатнина на моторот – 37 cm3
 • Номинална излезна моќност: 1.2 kW
 • Тип на мотор: двотактен
 • Воздушно ладење на моторот
 • Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1
 • Резервоар за гориво – 310 ml
 • Резервоар за моторно масло – 180 ml
 • Должина на меч – 355 mm
 • Погонски чекор: 9525 mm (3/8″)
 • Тежина – 6 kg

2 година гаранција