Професионална правосмукалка за суво и мокро чистење 25L Einhell TE-VC 1925 SA

9,320.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 • ЕКО чистач со голема вшмукувачка моќ со мала потрошувачка на енергија
 • Резервоар од не’рѓосувачки челик 25l, отпорен на ‘рѓа и цврст
 • Големи тркала и држачи за подобра подвижност
 • Практичен држач за додатоци за чисто складирање и работење
 • Практичен држач за кабел за уредно складирање
 • Автоматски приклучок за спојување за приклучување на електрични алати
 • Навртка за одвод на апсорбираната вода
 • Телескопска цевка за вшмукување од не’рѓосувачки челик (mm 36 мм)
 • Вклучено пластично црево за вшмукување од 3 метри (mm 36 мм)
 • Вклучена универзална и тапацир млазница
 • Регулатор на воздухот на рачката
 • Вклучен филтер за пена, плетиран филтер и вреќичка за нечистотија од хартија

Спецификации:

Technical data
Mains supply 230 V | 50 Hz
Power 800 W
Suction power max. 190 mbar
Vessel capacity 25 L
Suction hose length 300 cm
Suction hose diameter 35 mm
Power cord length 500 cm
Max. power of socket 230 V 2600 W
Sound pressure level Lpa 71 dB (A)
Logistical data
Length 465 mm
Width 385 mm
Height 560 mm
Gross weight single packaging 11 kg
Product weight 8.1 kg

Произведено во Германија.
Гаранција: 2 години.