Профи иноксен резач за сувомеснато Gorenje R 506 E

4,391.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Резач
 • Inox
 • Сечиво Inox
 • Моќност 150 W
 • Дебелина на рез од 0mm до 15mm
 • Пречник на сечиво 190 mm
 • Копче за моментално исклучување On/Off
 • Дожина на кабел 1м

Гаранција: 2 години.

Бренд: Gorenje
Модел: R 506 E

65429