Профи фритеза ST DF-2000WWI

3,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 2-4 дена по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 •  Инокс
 • 2000W
 • 3л капаците
 • контрола на температура
 • прозорче на поклопецот
 • заштита од прегревање
 • нелеплива површина
 • отстранлив сад
 • отстранлив греач

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST DF-2000WWI

73472