Sale!

Прочистувач на воздух ST AP-8410CE

5,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• Четирслоен филтер, корејска технологија – предфилтер + True HEPA филтер + активен јаглен филтер + UVC
• Ги чисти 99.9% ПМ2.5 и ПМ10 честичките
• HEPA филтерот ги елиминира и најситните честички
• алергени
• полен
• прав
• чад и влакна од домашни миленици
• UVC филтерот ги уништува бактериите и вирусите 99%
• јаглен филтерот ги елиминира сите непријатни миризби
• CADR 210 m3/h
• Идеален за соби до 30м2
• Бучност 30dB(L)
• 40dB(M)
• 55dB(H)
• Димензии 324x184x409 мм

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST AP-8410CE

71821