Работна маса со алат

1,600.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Оваа работна маса е погодна за вашите мали инжињери, направена од нетоксичен материјал,мазна површина безбедна за вашите најмили да уживаат во играњето без никакви грижи.
• Одличен начин за вашите најмили да влее самодоверба,да развива социјални вештини и да се инспирира со креативни идеи.
• Димензии на работна маса: 67см x 43см x 26см
• Димензии на кутијата: 63см x 45см x 8см.

Шифра: 30322