Радио за автомобил JVC KD-T402

4,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

CD Receiver with USB/AUX Input
 VA LCD for High Contrast
 Mosfet 50W x 4 / 50W x 2 +Subwoofer (4 ohms) 50W x 1
 3-Band Parametric EQ
 RDS
 Steering Remote Control Ready
 FLAC Compatible
 Key Color Red

Гаранција: 2 години.

60536