Радио за автомобил JVC KD-X151 Mosfet 4x50W

2,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Car MP3 player 1DIN
 Mosfet 4x50W
 AUX
 USB
 2-Line VA LCD Display
 FM radio with RDS
 3-Band Paramertic EQ
 Android Music Playback (AUDIO MODE and AUTO MODE)
 Audio File Playback: MP3 WMA WAV & FLAC
 RCA Preout 2
5V
 Detachable Face Panel

Гаранција: 2 години.

60494