Радио за автомобил JVC KD-X252 Mosfet 4x50W

3,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Car MP3 player 1DIN
 Mosfet 4x50W
 FM radio with RDS
 2-Line LCD
 3-Band Paramertic EQ
 Brightness Control & Auto Dimmer
 Ipod & Android Playback
 Android Music Playback
 FLAC Compatible with Tag
 AUX
 USB
 1 RCA Preout 2
5V

Гаранција: 2 години.

60461