Радио за автомобил SONY DSXA210UI.EUR

3,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Car MP3/WMA player with USB port
 Red backlit
 front AUX
 4x55W
 FM radio with RDS
 Removable front panel
 Subwoofer out
 Connect your digital music players and Android smartphones via USB
 Feel the beat with Mega Bass
 Quick browser

Гаранција: 1 година.

60432