Разладувач на воздух 25L Air Cooler AC369J

10,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 ЛЕД Дисплеј
 25 литри резервоар на вода
 Без патрони за вода
 Работа на струја 220V
 Тајмер до 24 часа
 Сензор за температура
 Индикатор за температура
 Прозорче од кое се гледа нивото на вода
 Моќност 100W
 3 брзини на работа
 Заштита од ниско ниво на вода
 Вклучени тркалца за движење
 Далечински управувач

Гаранција: 1 година.

73094