Sale!

Разладувач на воздух Air Cooler AC210J

3,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Разладувач на воздух
 4 литри резервоар на вода
 Вклучени 2 патрони за вода
 Работа на струја 220V
 Прозорче од кое се гледа нивото на вода
 Моќност 65W
 3 брзини на работа
 Вклучени тркалца за движење

Гаранција: 1 година.

73092