Sale!

Рачен блендер + сецко 3 во 1 ST HBCE-500KWG 73494

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,399.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Боја Бела-сива
 Моќност 500W
 2 брзини
 сад за мерење + сецко + маталка
 метална нога од нерѓосувачки челик отпорна на високи температури
 изработка од висококвалитетна ABS пластика
 сечила од нерѓосувачки челик
 ултра тивка работа

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST HBCE-500KWG