Sale!

Рачен блендер + сецко 3 во 1 HBCE-450JG/HBCE-450JR

1,290.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Рачен блендер + сецко 3 во 1, бела боја.
Моќност 450W, 2 брзини, сад за мерење + сецко, метален држач од нерѓосувачки челик отпорен на високи температури, изработка од висококвалитетна ABS пластика, сечила од нерѓосувачки челик, ултра тивка работа.

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST HBCE-450JG / ST HBCE-450JR