Рачен блендер Gorenje HBX481QW

1,690.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Технички карактеристики

 • Моќност на моторот (max): 480 W
 • DC мотор за економична употреба и долготрајност
 • Тивка работа (SilentPower)
 • Лесно чистење
 • Вклучување со притискање на копче
 • Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
 • Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 • Прицврстено со шрафови
 • Едноставна употреба
 • Пригоден за подготовка на каши
 • Ефикасно четиристрано сечило
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Тип на апарат: Рачен блендер
 • HBX481QW
 • Димензии (ШxВxД): 6,2 × 38,2 × 5,1 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 15,9 × 22,6 × 8 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,7 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,2 kg
 • Приклучна моќ: 400 W