Sale!

Рачен сецко и ренде со 12 наставци

499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Основа за сецкање
 • Проѕирен сад (може да се користи и како сад за складирање)
 • Капак
 • Додаток за сечење на ленти и коцки
 • Додаток за резанки (четвртини и осмини)
 • Додаток за сечење во форма на V
 • Ренде
 • Нож за лупење
 • Додаток за сецкање
 • Додаток за сечивото со осмини и четвртини
 • Капак за одржување на свежина