Sale!

Рачна машинка за јуфки, шпагети и други тестенини

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Практична машинка за домашна употреба.
Со оваа машинка се прават десетици видови тестенини. Има можност за подесување на дебелината на тестото.
Исто така има можност за поставување на мотор на машинката.

Пробајте ја и уверете се во предностите и олеснувањата кои ги овозможува оваа машинка.

Димензии: 18 х 17.5 х 13.5 cm