Рачна правосмукалка Iskra BR-33B4

1,799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • 4.8 Ni-MH 4×1300 mAh јачина на батерија
 • Висока усисна моќ
 • Непрекината работа 12-13 мин.
 • Канистер со филтер што лесно се мие
 • Капацитет на канистерот( 400ml за прашина и 40ml за течности)
 • Индикатор за полнење
 • Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz
 • 30 W јачина на мотор
 • За усисување на суво ѓубре и на течности
 • 3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности)
 • Максимален вакум: ≥1.5Kpa
 • Бучност: 76dB
 • Нето тежина: 0,61kg
 • Бруто тежина: 0,925 kg
 • Димензии на кутијата: 385mm (Д x 105mm (Ш) x 114mm (В)
 • 2 години гаранција