Рачна правосмукалка Philips FC6150/01

2,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Боја Бела
• Суво чистење
•5л
• Батерија NiMH
•6V
• Додаток четка
• Време на полнење 16-18 часа
• Користење 9-10мин

Гаранција: 2 години.