Резач за сувомеснато Gorenje R 401 W

3,590.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Куќиште пластично
 • Сечиво Inox
 • Моќност 110 W
 • Дебелина на рез од 0mm до 17mm
 • Пречник на сечиво 170 mm
 • Копче за моментално исклучување On/Off
 • Можност за преклопување
 • Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
 • Одстранливи ножеви
 • Должина на кабел 1м

Гаранција: 2 години.

Бренд: Gorenje
Модел: R 401 W

72237