РТС греалка ST PTC-1500E

1,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• тип на греач – вискоквалитетен PTC керамички греач
• 1500W
• два режима на работа 750/1500W
• заштита од прегревање
• интегрирана рачка
• инидкатор за вклученост
• три пресетирани модови: cool
• warm
• hot

Бренд: Superior Technology
Модел: ST PTC-1500E

72099