Светилка за професионално фотографирање Ring Fill Light

1,099.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Професионално LED осветлување за фотографирање, идеално за професионалци за естетска медицина, козметичари, за професионални шминкери, како и ентузијасти за фотографирање и YouTube-ери.
Современ и ергономичен дизајн кој овозможува еднообразно осветлување без сенки и нијанси, со цел да се потенцира естетскиот ефект.

  • Преку уред има можност за прилагодување на осветленоста и температурата на бојата од 3000k до 5800k (интензивно бело – природно бело – топло бело) или мултиколор. Со оваа функција, ќе можете да го прилагодите осветлувањето со боите на околината, како и на предметот кој го фотографирате
  • Во пакетот доаѓа основа за позиционирање на фотоапаратот или мобилниот телефон за селфи
  • Се поставува на голем преклопен статив/трипод со висина која се подесува до 210cm, но во исто време е исклучително лесен и едноставен за употреба

Additional information

Color:

интензивно бело – природно бело – топло бело 12", мултиколор 10"