Светлечка стаза

2,190.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Создајте повеќе забавно време за играње на вашите дечиња со оваа стаза.
• Со помош на составањето на оваа стаза вашите деца ќе ги развијат своите вештини.
• Создавајте разни стази за тркање.
• Играчката се состои од 257 парчиња.
• Производот е наменет за деца над 3 години.
• Автомобилот користи 2×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производ: 95×67 cm.
• Димензии на пакувањето: 55x33x9 cm
Шифра: 27869